EXAMINE THIS REPORT ON کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

بررسی صحت جلوبندی، موتور و گیربکس نیز شامل خدمات کارشناسی خودرو می‌شود.

از جمله موارد مهم در کارشناسی سیار خودرو، بررسی سیستم ترمزاست که باید به درستی کار کند تا ایمنی خودرو تضمین شود.همچنین بررسی سیستم تهویه را نباید فراموش کنید تا در هنگام رانندگی، هوای تمیز و سالمی به داخل خودرو وارد شود.

چگونه مقصر تصادفات زنجیره‌ای را تشخیص دهیم؟ نقش بیمه در تصادفات زنجیره‌ای را در این مقاله مطالعه بفرمایید.

این روزها به‌دلیل قیمت‌های بسیار بالای خودروها، کمتر کسی قادر است خودروی صفر بخرد. هنگام خرید خودروی کارکرده، لازم است از سلامت ماشین مطمئن شوید.

برای کارشناسی رنگ خودرو در محل، کارشناس باید میزان تغییر رنگ را تعیین کند. این شامل تعیین میزان رنگ‌های اصلی و فرعی است. کارشناسی رنگ، یکی از موارد مهم در زمان کارشناسی خودرو در محل است که باعث می‌شود قیمت واقعی خودرو مورد نظر مشخص شود.

آهن‌ربا: قسمت‌های مختلف بدنه، درجه حساسیت متفاوتی دارند و میزان چسبندگی بخش‌های آسیب‌دیده و سالم با هم فرق دارند.

تنها در صورتی می‌توان از این عیوب چشم‌پوشی کرد که قسمت‌های آسیب دیده به طورکامل تعویض گردند.

در کارشناسی خودرو، وضعیت بدنه، ستون‌های ماشین، و گزارشات صافکاری و رنگ بدنه ماشین مشخص می‌شود. کارشناسی ماشین اجباری نیست اما توصیه می‌شود در هنگام خرید ماشین کار کرده، حتما از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا ارزش ماشین مشخص و اگر ایرادی دارد، برملا شود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب کارشناس ماشین مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو

ایده یکپارچه سازی خدمات کارشناسی خودرو در کشور از آنجا نشأت گرفته است که در کشور ما، کارشناسی خودرو توسط ارائه دهندگان مختلف، به طرق متفاوتی انجام می شود.

این کمک می‌کند قرارداد به درستی و بدون باگ قانونی بسته شود. متن قولنامه قطعا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید بادقت تنظیم شود.

خسارت بیمه بدنه با کروکی و بدون کروکی تا چه میزان هزینه‌ها را جبران می‌کند؟ چرا کروکی لازم است؟ برای گرفتن پاسخ چنین سوالاتی، این مقاله را از دست ندهید.

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

کارشناس طبق زمان بندی اعلام شده در محل حضور پیدا کردند و به دقت و ظرافت بدنه و فنی ماشین بررسی شد و با خیال راحت معامله انجام شد و خیلی خوشحال شدم که در آخر کارشناسی یک نسخه قرارداد خام برای معامله ماشین در اختیارمون گذاشتن.

Report this page